Na trh dorazily originální reflexní spreje zachraňující životy lidí i zvířat - Tisková zpráva - 23. 8. 2016

Švédský výrobce reflexních sprejů Albedo100 začal prostřednictvím eshopu www.4MySafety.cz české společnosti Aspirify s.r.o. distribuovat své unikátní výrobky v České republice a na Slovensku.
 
Spreje Albedo100 jsou určeny primárně k ochraně lidského zdraví, zvířecích mazlíčků a majetku. Jejich unikátnost tkví ve schopnosti odrazit paprsek světla stejně jako to činí reflexní pásky, vesty a jiné reflexní prvky. Výhoda sprejů je především v jejich formě, tedy možnost nanést reflexní vrstvu v podstatě na jakýkoliv povrch.
 
Společnost Aspirify s.r.o. nyní distribuuje tři typy těchto reflexních sprejů. Prvním typem je permanentní reflexní lak. Pomocí tohoto spreje lze nastříkat reflexní vrstvu prakticky na jakýkoliv předmět a po krátkém zaschnutí začne ihned plnit svou funkci, tedy odrážet zpět světlo pod úhlem cca 4 stupňů. Použít jej lze například k označení nebezpečných překážek na silnici, předmětů nebo rohů budov vyčnívajících do komunikace apod. Řidiči takto označený předmět v noci rozhodně nepřehlédnou.
 
Druhým typem spreje, který firma Aspirify s.r.o. nabízí je nepermanentní reflexní lak. Ten lze použít nejen k označení předmětů, ze kterých lze následně sprej smýt, ale třeba také ke zvýraznění oblečení. Výborně se osvědčil běžcům, cyklistům při sportu, stejně jako chodcům, kteří jdou nebo se vrací z noční směny. Oblečení, na které je sprej Albedo100 nanesen pak lze jednoduše vyprat. Vrstvu spreje v zásadě na oblečení ani nepostřehnete do momentu, než jej osvítí kužel světla. Skvělá věc i pro ochranu našich dětí, které se budou na podzim a v zimě vracet ze školy již za soumraku.
 
Posledním typ spreje Albedo100 je určen k ochraně našich rodinných mazlíčků. Ochranou reflexní vrstvu nanesete na zvířecí srst a pes je při večerní procházce pro řidiče viditelný na mnoho desítek metrů.
 
Jednotícím prvkem reflexních sprejů Albedo100 distribuovaných společností Aspirify s.r.o. je bezpečnost.
 
kontakt:   mail: mrockova@leradyon.cz
                 tel.: 737 291 478

 sob

 Tisková zpráva ke stažení - zde.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.