Simulační brýle Drunk Busters

Asi jste v naší nabídce zaznamenali simulační brýle amerického výrobce Drunk Busters. Jsou to takové lyžařské brýle, ve který ale rozhodně nedoporučujeme lyžovat. Tyto brýle simulují rozličné nepříjemné stavy, do kterých se můžete poměrně snadno dostat.

Brýle máme rozdělený do tři skupin. Jedny brýle simulují stav po požití alkoholu, tedy opilost. Druhá skupina brýlí realisticky prezentuje stav po požití návykových látek, nebo chcete-li srozumitelněji - simulace účinku drog. Třetí skupina zahrnuje brýle simulující velkou únavu nebo brýle simulující oslnění zapadajícím sluncem.

2_Text

Simulační brýle Drunk Busters nejsou dětskou hračkou. Je to didaktická pomůcka, s jejíž pomocí lze snadno, rychle a hlavně bezpečně zprostředkovat stav, ve kterém budou schopnosti uživatele velmi výrazně sníženy. Tato moderní interaktivní učební pomůcka věrně demonstruje výrazné snížení schopnosti vnímat okolí a zhoršenou koordinaci pohybu. Brýle simulují snížení pozornosti a zhoršení reakční doby – pocítíme problémy s hloubkou vnímání a pohybovou koordinací. Pochopíme, jak alkohol a/nebo zneužívání drog vede ke špatnému úsudku a zhoršení schopnosti rozhodovat.

Brýle dokonale „oblbnou“ Vaše oči a tím i mozek. Brýle mimo jiné navozují stav dezorientace, změněného prostorového vnímání, závratí, nedostatku koncentrace, zkreslení obrazu. Věděli jste, že únava za volantem může být horší než několik piv?

Podrženo, sečteno. Jedná se o naprosto ideální učební pomůckou pro autoškoly, střední školy nebo druhý stupeň základních škol (od 12 let věku), pro instituce zabývající se prevencí v oblasti alkoholu a návykových látek.

3_Text

Zkuste si za užití brýlí zcela běžné věci. Seberte ze země upadnuvší svazek klíčů, podejte ruku kamarádovi nebo zkuste si ze stolu vzít šálek s kávou. Pozor ať se neopaříte! S největší pravděpodobností totiž šálek zvrhnete…… Váš zrakový vjem bude totiž opravdu velmi silně pozměněn.

Jste škola, spolek zabývající se prevencí nebo jste snad bezpečnostní sbor? Napište si o slevu. Moc rádi Vám jí poskytneme.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.