Reflexní spreje Albedo100 již k dostání

Máme za sebou deset perných dnů, během kterých se ještě muselo doladit pár maličkostí. Nyní už vše běží jak má. To hlavní je, že reflexní spreje Albedo100 jsou již v pražském skladu. Objednávky přicházejí, vyřizuji se ve standardních termínech, a dopravci je doručují, jak se sluší a patři.

A jak se dalo očekávat, kladete hromady otázek. Na ty úplně nejčastější naleznete odpovědi v našem třídílném seriálu. Díl první vám přiblíží, jak reflexní spreje Albedo100 fungují. Druhý díl je zaměřen na zodpovězení otázek týkajících se reflexního spreje na textil a reflexního spreje na kov, dřevo a plasty. Ve třetím dílu naleznete odpovědi ohledně spreje na domácí mazlíčky.

Další poměrně častá otázka se vztahuje k návodu k použití, správnému postupu při aplikaci apod. Níže naleznete návod k Albedo100 Invisible Bright - Reflexnímu sprejo na textil. Ale ono se v podstatě jedná o návod ke každému ze sprejů Albedo100.

Pro správnou aplikaci jsou důležité tři zásadní kroky:

- před aplikací sprej hodně protřepejte. Alespoň půl minuty, nejlépe minutu. Uvnitř spreje je kulička, který rozdmýchá relexní mikročástice;

- při aplikaci musí být sprej dnem dolů. Budete-li mít sprej nakloněný, nemusí být aplikovaná vrsta dle vašeho očekávání;

- aplikujte vždy na suchý povrch.

albedo100_navodnapouziti_textil02

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.