EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY 2016 začíná již zítra

CS-EMW_logo_without_ViusalBlue-3lines

Tato celoevropská aktivita je zaměřená na propagaci bezpečného, zdravého a ekologického pohybu ve městech. Cyklistika je skvělou formou zdravého a ekologického pohybu. A ke zvýšení bezpečí cyklistů mohou ideálně posloužit reflexní spreje Albedo100.

Proto jsme se rozhodli podpořit již tradiční cyklistický závod AUTHOR Pražská 50, který se uskuteční již tuto sobotu, 17. září 2016. Místo startu a cíle je Praha 6 – Dejvice, Bechyňova ulice. Vítězové v kategoriích RODINNÝ TÝM, NEJLEPŠÍ MUŽI celkově a NEJLEPŠÍ ŽENY celkově si odnesou reflexní spreje Albedo100 Invisible Bright a Albedo100 Permanent Metallic. Pro všechny sprejů chtivé zájemce máme na místě připravenou 10 % slevu na nákup všech druhů sprejů Albedo100!

Během Evropského týdne mobility (16. – 22. září 2016) se v mnoha městech po celé Evropě uskuteční celá řada akcí a projektů s cílem ovlivnit mobilitu a městskou dopravu, stejně jako zlepšit zdraví a kvalitu života občanů. Kampaň dává občanům možnost poznat, jaká je role městských ulic ve skutečnosti a prozkoumat konkrétní řešení městských problémů jako je znečišťování ovzduší.

Věděli jste?
Podle údajů organizace L’Union Internationale des Transports Publics (UITP) zahyne v Evropě při dopravních nehodách každý rok více než 27 000 lidí. Podle téhož zdroje existuje přímá úměra mezi počtem obětí a počtem jízd v automobilu. Dopravní nehody představují hlavní příčinu úmrtí mladých lidí v EU.

Bližší informace o Evropském týdnu mobility naleznete zde.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.