Reflexní sprej? K nezaplacení

Reflexní spreje jsou skvělou volbou, když chcete být vidět v místě, kde je snížená viditelnost a zároveň nechcete nosit reflexní vestu či jiný reflexní prvek. Ostatně nějakou dobu platí, že jsou chodci povinní nosit reflexní prvek. Ale v kterých situacích jsou reflexní spreje Albedo100 skutečně k nezaplacení?

Chodci

Bydlíte na vesnici a poslední autobus ujel? Nyní je možnost, buď zavolat drahé taxi (pokud jezdí), nebo jít pěšky tmou i několik kilometrů. V normálním případě byste museli mít např. reflexní vestu, kterou, upřímně, nikdo po kapsách nejspíše nenosí. A proto stačí mít s sebou reflexní sprej, který si vyžaduje 1 minutu vašeho času, aby byl správně aplikován, a můžete vyrazit na cestu tmou, ve které budete viděni i na 150 metrů daleko a řidiči budou mít plno času na adekvátní reakci. Nepotřebujte žádná reflexní trička, ani vesty. Stačí nasprejovat tenkou vrstvu spreje na oblečení, boty, ale klidně i na domácího mazlíčka, který je na večerní procházce s vámi. Použití je nezávadné i pro ty nejmenší. Alternativou by mohla být dětská reflexní vesta, nicméně sprej můžete použit i na dětský kočárek.

Cyklisti

Reflexní sprej je ideální taktéž pro cyklisty. Můžete využít sprej na textil nebo na rovnou nasprejovat celé kolo reflexním sprejem na kov, efekt je stejný. Budete vidět, budete v bezpečí. Sprej na kovových částech jízdního kola vydrží minimálně půl roku, a ten na textil vydrží dva týdny. Investice do bezpečnosti se v tomto případě vskutku vyplatí. Ať už preferujete noční projížďku městem, lesem nebo jezdíte často z práce do práce na kole, Albedo100 reflexní spreje nesmí chybět ve vaší cestovatelské výbavě. Velkou výhodou je, že sprej nemusíte nosit s sebou, stačí ho aplikovat před odchodem a nemusíte pořád přemýšlet, zda jste si ho nezapomněli doma.

Náhrada za ostatní reflexní prvky

Když si to shrneme – při pořízení reflexního spreje, si nemusíte kupovat žádné další produkty s reflexními prvky. Reflexní sprej můžeme chápat jako reflexní pásku ve spreji, kterou můžete mít vždy při sobě a být v naprostém bezpečí při pohybu na silnici ve tmě.

reflexni-sprej

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.